Раніше купував горіхи рідко, тому що чистити їх було просто ліньки, та й часу багато йде. Купувати незрозуміло де й без шкаралупи теж не дуже хотілося.
Нещодавно мені друг підказав 2 дуже простих, але максимально робочих способу чищення волоських горіхів, тепер взагалі не парюся про чищення 🙂
У волоських горіхах (як і в багатьох інших) безліч користі, але їх краще вживати в їжу відразу після чищення, або через невеликий проміжок часу.
Вони і тиску на користь йдуть, і для серця корисні, і для щитовидки, і для шкіри і так далі.
Чистка тільки нудотна..)
Я більше не орудую молотком, щоб потім збирати по всій квартирі уламки шкаралупок та ядер, все куди простіше:
1 спосіб
Беру лист
Розкладаю горіхи
Відправляю в духовку на 10 хвилин за t=200 градусів за цельсієм
Шкаралупа стає куди м’якшою, а ядрам нічого не буває
Ножиком піддягаю просто шкаралупу — відходить як мила
2 спосіб
Він загалом не лише для волоських горіхів підходить.
Відправляємо в морозилку горіхи на годинку хоча б, або навіть парочку
Горіхи обов’язково в пакетик укладаємо
Чимось твердим б’ємо по горіхах у пакеті (не своїм, звичайно 😂)
Але без звірячих зусиль, тому що в морозилці шкаралупа стає тендітнішою, що й полегшує нам роботу
А ви як горіхи чистите? Якщо є хитрощі – обов’язково ділитесь!