Божественно смачне та соковите м’ясо виходить!
М’ясо готуватимемо за рецептом, який мені порадив узбек, у якого я брав спеції для шашлику. Не повірите, але цей рецепт, я відразу назвав своїм коханим і тепер завжди використовую тільки його, згадуючи добрим словом, продавця спецій на ринку. Ви можете взяти коріандр, паприку, солодкий перець, чебрець, імбир, зіру, базилік та змішати ці приправи.
Додати в них рослинне масло, добре перемішати і залишити на 20 хвилин, щоб масло увібрало в себе всі смаки та аромати приправ. Натираємо шматочки м’яса (я беру свинину) і складаємо в ємність, наливаємо 50 г води, перемішуємо. Відправляємо м’ясо в холодильник на кілька годин маринуватись.
Ще обов’язково наріжте цибулю кільцями (кількість беріть на свій смак) і змішайте з м’ясом.
Після 2 – 3 годин у холодильнику, вже можна приступати до приготування та смажити шашлики. Дуже смачно, викладати м’ясо з шампура на товстий лаваш — весь сік стікатиме на хліб і просочуватиме його своїми соками та ароматом. Обов’язково зробіть салати зі свіжих овочів та візьміть багато свіжої зелені.
Джерело