Начинку можна робити будь-хто! Я люблю смородину, а чоловік малинку!
Інгредієнти:
- 200 г — маргарину (злегка розтопити)
- 200 г — сметани 20%
- 4 — 5 ст. — муки
- 2 шт.- яйця
- 1,5 ч.л. — сухих дріжджів
Приготування:
Зробити опару з дріжджів, ложечки цукру, борошна та теплої води.
Як з’являться бульбашки (~хв 20), замісити тісто.
Розділити його на 4 частини. Розкотити навколо товщиною 3 мм, розрізати на клини.
Покласти начинку або просто посипати цукром, скачати рогалики.
Деко застелити пекарським папером.
Верхню частину, вмочити в цукор і покласти на лист (на відстані один від одного).
Дати добре піднятись рогаликам і випікати в розігрітій духовці до золотистого кольору.
Смачного!