Класний торт “Пломбір” – і ніяка духовка не потрібна


Усі його плутають із Наполеоном, а дарма! Він набагато крутіший за смаком!

Такий тортик готується просто та швидко, а його смак нагадує пломбірне морозиво.

Інгредієнти:

Пісочна крихта:

  1. Цукор — 70 гр.
  2. Борошно -250 гр.
  3. Вершкове масло – 130-150 гр.

Крем:

  1. Сметана –500 гр.
  2. Курячі яйця – 2 шт.
  3. Крохмаль (кукурудзяний чи картопляний) – 2 ст. ложки.
  4. Вершкове масло – 50 гр.
  5. Ванільний цукор – 1 упаковка. 6. Цукор -150 гр.

Спосіб приготування:

  1. Висипаємо в миску 250 гр. муки|борошна|, 70 гр. цукру та 150 гр. вершкового масла. Вершкове масло потрібно натерти на тертці, для цього воно має бути твердим (я на 15 хвилин кладу його в морозилку і тоді воно без проблем натирається на тертці). Перетираємо натерте вершкове масло разом із борошном та цукром у крихту.
  2. Смажити пісочну крихту необхідно на сковорідці. Для цього на суху розігріту сковорідку відправити пісочну крихту і смажити до золотого кольору.
  3. Готуємо крем для торта. Розбиваємо в каструлю курячі яйця, додаємо цукор, пакетик ванільного цукру, крохмаль. Ретельно розмішуємо, щоб не було грудочок. Тепер додаємо сметану (500гр.). Ще раз ретельно розмішуємо. Крем слід поставити на вогонь і постійно активно помішуємо до загусання. У густий гарячий крем додаємо 40-50 гр. вершкового масла|мастила|, добре перемішуємо.
  4. Низ тарілки посипаємо піщаною крихтою. Шар має бути тонким. Далі викладаємо гарячий крем. І таким чином збираємо тортик шарами крихти – крем. Останнім шаром має бути пломбірний крем, а зверху можна посипати тертим шоколадом (у мене білий). Відправити тортик у холодильник просочитися.

Смачного!

Джерело

Leave a Comment