Усі його плутають із Наполеоном, а дарма! Він набагато крутіший за смаком!
Такий тортик готується просто та швидко, а його смак нагадує пломбірне морозиво.
Інгредієнти:
Пісочна крихта:
- Цукор — 70 гр.
- Борошно -250 гр.
- Вершкове масло – 130-150 гр.
Крем:
- Сметана –500 гр.
- Курячі яйця – 2 шт.
- Крохмаль (кукурудзяний чи картопляний) – 2 ст. ложки.
- Вершкове масло – 50 гр.
- Ванільний цукор – 1 упаковка. 6. Цукор -150 гр.
Спосіб приготування:
- Висипаємо в миску 250 гр. муки|борошна|, 70 гр. цукру та 150 гр. вершкового масла. Вершкове масло потрібно натерти на тертці, для цього воно має бути твердим (я на 15 хвилин кладу його в морозилку і тоді воно без проблем натирається на тертці). Перетираємо натерте вершкове масло разом із борошном та цукром у крихту.
- Смажити пісочну крихту необхідно на сковорідці. Для цього на суху розігріту сковорідку відправити пісочну крихту і смажити до золотого кольору.
- Готуємо крем для торта. Розбиваємо в каструлю курячі яйця, додаємо цукор, пакетик ванільного цукру, крохмаль. Ретельно розмішуємо, щоб не було грудочок. Тепер додаємо сметану (500гр.). Ще раз ретельно розмішуємо. Крем слід поставити на вогонь і постійно активно помішуємо до загусання. У густий гарячий крем додаємо 40-50 гр. вершкового масла|мастила|, добре перемішуємо.
- Низ тарілки посипаємо піщаною крихтою. Шар має бути тонким. Далі викладаємо гарячий крем. І таким чином збираємо тортик шарами крихти – крем. Останнім шаром має бути пломбірний крем, а зверху можна посипати тертим шоколадом (у мене білий). Відправити тортик у холодильник просочитися.
Смачного!