-1 пакетик дріжджів 11 г
-Борошно 500-600 гр
- молоко 300 мл
- 2 яйця
- 3 ст. л. цукру
- сіль 1/4 ч.л
- 5 середніх яблук
- родзинки 50 гр.
-Рослинна олія 2 ст. л.
⠀
Тісто: розчинити дріжджі в теплому молоці, даємо трохи піднятися. Виливаємо в половину борошна, додаємо яйця, цукор, сіль, олію. Все добре розмішуємо і додаємо залишок борошна. Вимішуємо тісто і відправляємо у тепле місце підніматися. Тісто має піднятися 2 рази. приблизно 2:00.
Яблука дрібно ріжемо кубиками, додаємо родзинки та трішки цукрового піску.
Тісто ділимо на 2 частини, з кожної частини формуємо ковбаску та розрізаємо її на 12 частин. З кожної частини робимо коржик, на середину кладемо начинку. Краї коржика змащуємо яйцем і ліпимо пиріжки.
На лист листя пергаменту для випічки, змащуємо його маслом і викладаємо пиріжки. Залишаємо хвилин на 15, потім змащуємо яйцем і відправляємо в духовку.
⠀
Перші 10 хвилин – 200 градусів, потім 7-10 хвилин на 180 градусів.
⠀
Смачного!