Домашні пиріжки з яблуком


-1 пакетик дріжджів 11 г
-Борошно 500-600 гр

  • молоко 300 мл
  • 2 яйця
  • 3 ст. л. цукру
  • сіль 1/4 ч.л
  • 5 середніх яблук
  • родзинки 50 гр.
    -Рослинна олія 2 ст. л.

    Тісто: розчинити дріжджі в теплому молоці, даємо трохи піднятися. Виливаємо в половину борошна, додаємо яйця, цукор, сіль, олію. Все добре розмішуємо і додаємо залишок борошна. Вимішуємо тісто і відправляємо у тепле місце підніматися. Тісто має піднятися 2 рази. приблизно 2:00.
    Яблука дрібно ріжемо кубиками, додаємо родзинки та трішки цукрового піску.
    Тісто ділимо на 2 частини, з кожної частини формуємо ковбаску та розрізаємо її на 12 частин. З кожної частини робимо коржик, на середину кладемо начинку. Краї коржика змащуємо яйцем і ліпимо пиріжки.
    На лист листя пергаменту для випічки, змащуємо його маслом і викладаємо пиріжки. Залишаємо хвилин на 15, потім змащуємо яйцем і відправляємо в духовку.

    Перші 10 хвилин – 200 градусів, потім 7-10 хвилин на 180 градусів.

    Смачного!

Leave a Comment