Ділюся з вами рецептом нереально смачним рецептом еклерів

Ділюся з вами рецептом нереально смачним рецептом еклерів.🧁 Кращі ніж ті, що купують в магазині. Ніжне повітряне тісто и тендітний крем Шарлотт😋, просто Райське насолодження!

😃Для заварного тіста:Пшенична мука 80гМасло 40гВода 40 гМолоко 40 гЯйце 2 штДрібка соліДля крему Шарлотт:Масло 140 г Цукор 90 гМолоко 70 млВанільний цукор 4 г1 жовтокДля заварного тісто , додаємо в каструлю молоко, воду і масло, ставимо на вогонь доводимо до кипіння , за один раз висипаємо муку і швидко перемішуємо, тісто має бути однорідним і густим, лишаємо, щоб тісто охололо.

Взбиваємо яйця та потроху додаємо в тісто, потрібно, щоб яйця повністю розчинились в тісті, перемішуємо лопаткою ще 5-7хв. Коли тісто охолоне перекидаємо в кондитерський мішок( якщо у вас немає кондитерського мішка можна взяти поліетиленовий пакет),чим більше шарів тіста тим більший буде еклер.

Викладаємо на деко, змащене легеньким шаром масла і ставимо в розігріту духовку, печемо спочатку 20 хв при 200° потім ще 15 хв при 180° ПІД ЧАС ВИПІКАННЯ ДУХОВКУ НІ В ЯКОМУ РАЗІ НЕ ВІДКРИВАТИ. Для заварного крему , взбиваємо 1 жовток та вливаємо туди молоко, додаємо цукор і ставимо на вогонь, знімаємо з вогню тільки тоді коли цукор повністю розчиниться, даємо сиропу охолонути, а тим часом взбиваємо масло , МАСЛО І СИРОП ОБОВ’ЯЗКОВО МАЮТЬ БУТИ КІМНАТНОЇ ТЕМПЕРАТУРИ, по одній столовій ложці додаємо сироп у масло, постійно взбиваючи міксером. Готові еклери начинити кремом за допомогою кондитерського шприца, ( але якщо у вас його немає можна зрізати знизу еклери і начинити крем чайною ложкою.)

🧁
🧁
🧁
🧁
🧁
🧁
🧁
🧁
🧁
🧁
🧁
🧁
🧁
🧁

P.S. з однієї порції виходить11 штук маленьких(якщо більші 7-8 шт).Як добре охолонуть, поставити в холодильник (крем буде ще ніжнійший).В мене подвійна порція.🙃Всім добра, та солодких вихідних 🥰🥰🥰0

Джерело

1,5 тыс.1,5 тыс.Комментарии: 92НравитсяКомментировать

Leave a Comment