Млинці виходять — просто смакота, з хрусткими краєчками, тоненькі, що тануть у роті!
Вже рік роблю лише такі!
інгредієнти
✓ 200 г молока
✓ 3 яйця
✓ 50 г пшеничного борошна (або 2 ст.л. з великою гіркою)
✓ 2 ч.л. вершкового масла|мастила|
✓ 1 ст. цукор
✓ щіпка солі
Рецепт приготування
1. Яйця, цукор та сіль покласти в миску
2. Збити віночком
3. Додати розтоплену олію та молоко
4. Додати борошно
5. Добре перемішати, щоб не було грудочок
6. Випікати на сковороді тонкими млинцями до золотистого кольору без масла (не пересмажувати, їм дуже мало часу…)
Смачного!