Повірте !!! Я нічого не маю проти желатину, просто холодець — це справа принципу 👌🏻👌🏻👌🏻👌🏻
Варю завжди з одних і тих же продуктів: свиняча нога 🐷 яловича нога 🐮 і звичайно ж півень 🐓 ну або домашня курка 🐔
Спосіб приготування:
М’ясо обов’язково залити водою на 6-10 годин (щоб пішла кров)після злити воду і добре помити.
Скласти у велику каструлю, залити холодною водою і після закипання зібрати піну (якщо м’ясо було добре вимочене — її практично немає.
Після закипання, холодець прикручую на самий мінімум, трохи солю.
Холодець не повинен кипіти, іноді булькати варю холодець приблизно 10, а то і 12 годин. Періодично збираю з верху жир (приблизно 3 рази)
За три години до кінця варіння, потрібно додати сіль, лавровий моркву цибулю, часник чорний перець горошком.
Приблизно через 10 годин,
вибираю все м’ясо з бульйону, ретельно перебираю і розкладаю по скляних або металевих контейнерах і заливаю процідженим бульйоном. От і все, холодець готовий.
Відправити в холодильник ❄️ і чекати доки застигне