Дитячі страви
Торти
Зазвичай я не печу десерти, якщо не чекаю на чаювання юрби гостей. Дітям все одно, яку насолоду є: вони навіть згущене молоко прямо з банки висмоктують. А чоловік — ласун, але невибагливий. Завжди хвалить мої твори, навіть якщо я витратила на них менше 15 хвилин. До речі, торт із печива тому доказ.
Ще менше інгредієнтів для десерту використати просто неможливо. У запасі на верхній полиці завжди зберігаю пару пачок улюбленого печива «До кави», банку згущеного молока і плитку шоколаду. При цьому запас доводиться поповнювати двічі на тиждень. Адже торт із печива у нас дуже популярний.
торт із печива до кави
4.3/5
Надрукувати рецепт
Приготування
1Для цього торта я зазвичай використовую печиво «До кави» зі смаком топленого молока. Дістаньте вироби з упаковки та перемістіть у широку форму. Залийте печиво 200 мл молока.
Ще є варіант по черзі мачати кожну печенюшку в молоко. Так виходить довше, печиво рідше розвалюється.
Тепер приготуйте крем.
3Для цього перемістіть 200 г вершкового масла|мастила| в чашу міксера. Збийте його. Перелийте до олії згущене молоко. Збивайте інгредієнти до однорідної маси. Торт із печива
4Прямокутну або квадратну роз’ємну форму поставте на плоску страву. Дно та боки форми вистеліть харчовою плівкою. Викладіть перший шар печива.
5Печень змажте кремом. На нього знову викладіть шар печива. І так доти, доки торт не зрівняється з висотою роз’ємної форми. Бажано, щоб останнім шаром було печиво.
6Тепер приготуйте глазур.
На водяній бані розтопіть шоколад. До нього додайте кубик олії і трохи молока. Перемішайте глазур та зніміть її з вогню. Дайте охолонути. Торт із печива без випічки
7Залийте торт глазур’ю. Надішліть заготовку десерту в холодильник мінімум на годину. За цей час крем досить просочить печиво, а шоколад добре застигне.
Торт з печива та згущеного молока готовий. Завжди згадую про цей рецепт, коли ліньки йти в кондитерську за ласощами. Однозначно це варіант для ласунів. Хто не любить настільки солодкі десерти, може замінити масло і згущене молоко в кремі сиром і сметаною. Виходить теж досить пристойно!