Адже були колись часи, коли рецепти вирізалися з журналу «Робітниця» і переписувалися від руки в зошити!.. Наразі навіть не віриться.
Я тут стала згадувати, який був перший торт у моєму житті — і, уявляєте, згадала! Ось цей. Пам’ятаю, який крутий я собі тоді здавалася, ось, начебто, звичайні продукти, сметана, цукор… і раптом прямий справжній торт! І всі такі — ооо, торт, нічого!
Давайте начнем с того, что подготовим форму. Я смазываю маслом дно.
Стінки мені змащувати не потрібно, бо вони силіконові, а ви змастіть, якщо ваша форма з чогось іншого. Масло припиляємо борошном або манкою.
Тепер підготуємо три наповнювачі — мак, родзинки та горіхи. Кількість їх довільно, ну, орієнтовно по півсклянки.
А ось формула одного коржа:
Сметана — 0,5 склянки
Борошно — 0,5 склянки
Цукор — 0,5 склянки
Яйце — 1 шт.
Сода — 0,5 чайної ложки
Наївний тортик із СРСР, немодний, ретро чи ностальгічний. Дуже простий і по-своєму милий
Тісто для кожного коржа заводиться окремо. Просто складаємо всі інгредієнти у миску.
І перемішуємо до стану без грудочок. Тісто вийде по густоті приблизно як на оладки.
Перемішавши тісто для першого коржа, додаємо в нього помитий мак.
Виливаємо тісто у форму та відправляємо у розігріту до 180 духовку на 35 хв.
Тим часом готуємо все для другого коржа – подрібнюємо горіхи та змішуємо другу порцію тіста.
Я добре знаю свою духовку, тому мені нічого не потрібно перевіряти. Якщо ви сумніваєтеся у часі випічки, зробіть пробу на суху лучинку. Зовні готовий корж виглядатиме ось так, досить рум’яним.
Извлекаем готовый корж из формы.
Мити її для випікання другого та третього коржа не потрібно! Просто знову змащуємо олією та припиляємо манкою.
Другу та третю порції тесту змішуємо у тій же мисці, яку теж не потрібно мити!
Поки випікається другий горіховий корж, зробимо крем. В принципі, крем сюди підійде будь-хто. Класичний варіант — крем з олії зі згущеним молоком.
Делается он с той же наивной простотой — сгущенку и масло комнатной температуры просто взбиваем вместе.
Такой крем взбивается очень быстро и получается очень вкусным.
Как вы догадались, мы уже испекли и третий корж, с наполнителем из изюма, и дали всем коржам полностью остыть.
Со сборкой этого торта, как и с его выпечкой, справится даже ребенок. Размазываем по первому коржу половину крема, накрываем вторым, размазываем по нему вторую половину крема, накрываем третьим.
Як і більшість своїх тортів, цей я покриваю шоколадною глазур’ю.
Як і будь-який торт, цей краще спекти напередодні, щоб він встиг об’єднатися, а глазур стабілізувалася.
Так, цей тортик безперечно ретро, немодний і невигадливий. Може, мені він подобається тому, що повертає мене в дитинство… зате він дуже простий, не може не вийти, тому він підходить, щоб спекти його разом з дитиною.