Ці рогалик можна зробити і з начинкою, і без. Начинка може бути різною: повидло яблучне, сливове, мак і горіхи.
інгредієнти
3 ст. муки
1 ст. сметани
250 г маргарину
сода на кінчику ніжа
цукрова пудра
КРОК 1
Маргарін посікти з борошном.
КРОК 2
Сметану змішати з содою і вилити її в муку з маргарином. Тесто вимісити і розділити на 4 частини. Поставити в холодильник на 15 хвилин.
КРОК 3
Кожну частину розкотити досить тонко і розділити на трикутники.
КРОК 4
Закатати від широкої до вузької частини, повинен вийти рогалик. Викласти на лист (у мене є килимок для випічки і я не змащую нічим його, трохи опудриваю борошном; якщо у вас його немає, то просто змастіть лист маргарином). Випікати за 200 градусів 20-25 хвилин.
КРОК 5
Вийняти, дати охолонути і посипати цукровою пудрою. Смачного!!!!!!