Це рецепт, який виручить завжди, хоч самим почастуватись або якщо гості ось-ось прийдуть і треба щось подати до чаю. Домашнє частування завжди смачніше магазинного.
Робити пиріг можна з будь-якими ягодами, фруктами. Зараз літо і можна використати, полуницю, шматочки персиків, абрикосів.
Нам знадобиться:
100мл. кефіру;
1 яйце;
5 ст. л. рафінованої олії;
150-170 гр. цукру;
200 гр. борошна;
1 пакетик розпушувача;
Ванілін за бажанням.
100 гр. полуниці або інших ягід, фруктів.
Покроковий рецепт приготування:
У глибокому посуді змішуємо віночком кефір з яйцем, олією, цукром, ваніліном. Швидко збиваємо до однорідності і треба, щоб цукор розчинився.
Включаємо духовку відразу розігрітися на 180-190 градусів. Орієнтуйтесь, як гріє ваша духовка.
Всипаємо в суміш просіяне борошно з розпушувачем. Замішуємо тісто, щоб не залишилося грудочок і відразу виливаємо у форму змащену олією. Постукуємо по ній, щоб тісто рівномірно розподілилося і укладаємо зверху ягоди.
Відправляємо розігріту духовку. Випікати приблизно 20 хвилин. Перевірте готовність шпажкою.
Пиріг чудово пропікається, в міру вологий і від ягід теж дуже ніжний і приємний.
Пригощайтеся, куштуйте, а я бажаю вам приємного чаювання.