Смажені кабачки з часником на зиму. Чоловік за 10 хвилин усю банку з’їдає

Ця заготівля у нас найпершою з’їдається. І щоразу я думаю: ну чому не зробила влітку більше. Це найсмачніші кабачки, які тільки можуть бути.

Якщо ви такі ще не робили на зиму – саме час спробувати! Я впевнена, що такі кабачки нікого не залишать байдужими.

Пропорції на 1 банку об’ємом 0,5 літра:

  • кабачки – 1 кг
  • часник – 3-4 зубчики
  • сіль – 1 чайна ложка
  • оцет 9% – 1 столова ложка
  • олія соняшникова для обсмажування кабачків
  • зелень кропу – за бажанням

Покроковий рецепт приготування:

Кабачки ріжемо кружечками завтовшки 1 см (приблизно). Далі їх потрібно обсмажити на олії з двох сторін, щоб утворилася рум’яна скоринка.

Солити і перчити поки не потрібно. Просто смажимо.

Далі розкладаємо по банкам. До речі, про банки: у рецепті я вказую все на 1 банку об’ємом 500мл. А ви вже з цих пропорцій можете зробити більше.

Отже: кабачки викладаємо в банку шарами, пересипаючи сіллю та подрібненим часником. За бажанням на дно можна покласти гілочки кропу.

У банку наливаємо оцет.

І ось тут важливий момент, на який я хочу звернути увагу. Банку не буде заповнено рідиною! На цьому етапі може здатись, що не вистачає маринаду і що в рецепті щось не так.

Але все нормально: далі банки ми стерилізуємо у каструлі (на дно не забудьте застелити рушник). Під час стерилізації з кабачків почне виділятись рідина і банка буде заповнена.

Стерилізуємо щонайменше 20 хвилин. Ну а далі закатуємо, остуджуємо під теплою ковдрою. Дуже смачні кабачки виходять! Приємного апетиту!

До речі, цього року хочу аналогічним способом приготувати й баклажани. Думаю, теж вийде дуже смачнооооо!

Leave a Comment