Готуємо медовик ну у вигляді торта, а печивами. Ставимо на стіл за 10 хвилин, поки закипає чайник


Медовик можна готувати не лише у вигляді торта, а й печивом. Так він виходить навіть смачнішим, оскільки в кожному печиві виходить однаково великий вміст меду. До того ж, печива готуються дуже швидко, зробити їх можна і поки що закипає чайник.

Продукти

20 штук:

100 грамів вершкового масла
80 грамів цукру
2 яйця
140 грамів меду
1,5 чайних ложки розпушувача
дрібка солі
430 грамів борошна
для посипання — 90 грамів волоських горіхів.
Як приготувати печиво?
Розтоплене вершкове масло переливаємо у глибоку миску. Туди ж пересипаємо цукор, збиваємо. Потім розбиваємо в миску яйця, додаємо мед, знову збиваємо 2 хвилини.

Тепер вводимо борошно, розпушувач, додаємо сіль і вже замішуємо руками медове тісто. Залиште його під плівкою у холодильнику на пару хвилин.

Волоські горіхи подрібнюємо блендером. Тісто дістаємо ділимо на 20 частин, кожного формуємо невелике печиво. Кожне змащуємо яєчним білком, обвалюємо в волоських горіхах і викладаємо на застелене пергаментом лист.

Ставимо в духовку на 10 хвилин за 180 градусів.

Приємного апетиту!

Джерело

Leave a Comment