Смачний та легкий десерт без випічки, який нагадає вам дитинство

Інгредієнти:

  • Сметана – 1 л;
  • Какао – 3 ст.л.;
  • Цукор – 1 ст.;
  • Желатин – 50 г;
  • Молоко – 0,5 л

Готуємо:Розчиніть желатин у 100 мл теплого молока.0,5 л сметани та 0,5 ст. цукру збийте міксером до утворення густого крему.Додайте сюди какао та половину молока — збивайте міксером.Зробіть водяну баню та розтопіть на ній желатин, додайте його у сметанну масу та збийте міксером.У форму, в яку будете заливати десерт, викладіть масу та поставте в холодильник.Тепер приготуйте ще один шар, але без какао.Залийте другий шар та знову поставте в холодильник.Після застигання, можна все полити розтопленим шоколадом та смакувати!

Leave a Comment