«Сонячні» вареники, які потрібно приготувати хоча б один раз на рік

Тісто у мене завжди тоненьке, але вареники при цьому ніколи не розварюються. Чари? Ні, просто тісто вдале. Жодні покупні вареники не зрівняються з домашніми, а якщо начинка з ягодами.

Раніше ліпила вареники, як мама вчила: яйце, борошно, холодна вода. Але тісто то розварювалося, то не злипалося, до столу прилипало, завжди борошняні були ці вареники. А зараз будь-які вареники наліпити просто пісня.

Ліпити вареники я буду звичайно з абрикосами!

Нам знадобиться:

  • Борошно – 450 г (три склянки)
  • Сіль – 0,5 чл
  • Кип’яток – 1 склянка
  • Яйце – 1 шт
  • Соняшникова олія – 3 ст.л.
  • Абрикоси
  • Цукор

Покроковий рецепт приготування:

Для тіста я злегка збила яйце з дрібкою солі та з трьома столовими ложками олії.

Далі влити збите яйце в борошно, злегка перемішати.

А тепер влити невеликими порціями склянку кип’ятку і замісити тісто.

Замішувати таке тісто одне задоволення, дуже еластичне виходить.

Накрити рушником і залишити відпочити на 15 хвилин. Розкачати тісто, вирізати кола.

Абрикоси у мене кислуваті, тому додаю крапельку цукру. Ви можете не додавати, якщо не любите солодке. Далі укладаю абрикоси та формую вареник.

Опускаю вареники в киплячу воду, як тільки спливли, чекаю ще хвилини 2-3 і виймаю.

Гарячі вареники перед подачею обов’язково поливаю медом!

Leave a Comment