Незрівнянні кисло-солодкі огірки на зиму

Зберігати заготівлю можна навіть при кімнатній температурі. Огірочки виходять дуже смачні! Шикарна закуска або доповнення до улюблених гарячих страв.

Нам знадобиться на 2 баночки по 0,72 л.:

  • Огірки – 1,5 кг.
  • Цибуля – 200 г.
  • Гострий перець – 1 шт.
  • Оцет 9% – 250 мл.
  • Цукор – 300 г.
  • Сіль – 50 г.
  • Сушена гірчиця в зернах – 2 ч.л.
  • Коріандр у зернах – 1 ч.л.
  • Паприка солодка – 1 ч.л.

Покроковий рецепт приготування:

Огірки добре промиваємо, нарізаємо кружечками та перекладаємо в каструлю. Також у каструлю закладаємо цибулю півкільцями та кільця гострого перцю.

Додаємо сіль, цукор, зерна коріандру, суху гірчицю в зернах та солодку паприку. Вливаємо 9% оцет, ретельно перемішуємо та залишаємо на 3-4 години, щоб огірки дали багато соку. Залишаємо при кімнатній температурі і, рази 2-3, за цей час не забуваємо перемішати.

Через 4 години ставимо каструлю на вогонь, доводимо до кипіння, проварюємо рівно 5 хвилин і знімаємо з вогню.

Розкладаємо огірки по заздалегідь стерилізованим банкам, доверху заливаємо маринадом, що вийшов, закриваємо стерилізованими кришками, даємо повністю охолонути і прибираємо на зберігання.

Знімати пробу я рекомендую не раніше, ніж через півтора-два тижні. Банки добре зберігаються навіть при кімнатній температурі, я зберігаю їх у темній домашній коморі. Закатайте хоча б кілька баночок на пробу, такі огірочки справжня смакота!

Джерело

Leave a Comment