Черешня в сиропі – моя обов’язкова літня заготовочка! Максимально проста, але дуже зручна та корисна. Всю осінь та зиму роблю з неї компоти, а ягоди використовую на випічку та десерти. А найголовніше, що баночки зберігаються не лише в холоді, а й при кімнатній температурі! Своєї вишні/черешні у нас немає, але в сезон, коли ціна падає, обов’язково закуповуємо та закачуємо саме таким способом!
Нам знадобиться на 3 банки по 0,6 л.:
Черешня – близько 1,2 кг.
Цукор – по 3 ст.л на банку
Лимонна кислота – по дрібці на банку
Вода питна кімнатної температури
Покроковий рецепт приготування:
- Черешню добре промиваємо і розкладаємо по баночках до самого верху.
Можна закладати ягоду з кісточками, а можна їх заздалегідь прибрати.
- У кожну баночку всипаємо цукор і злегка струшуємо, щоб він розподілився рівномірно.
- Далі, в кожну банку, додаємо по дрібці лимонної кислоти.
- Заливаємо банки кип’яченою водою кімнатної температури та прикриваємо (але не закручуємо) кришками.
- На дно каструлі стеля марлю або рушник, ставимо баночки, заливаємо до плічок водою, ставимо на плиту і стерилізуємо з моменту закипання рівно 15 хвилин на середньому вогні (у мене це 5 з 10).
- Після стерилізації банки дістаємо, щільно закручуємо кришками, ставимо дном вгору, укутуємо в шубу і залишаємо до повного остигання.
Якщо після стерилізації на дні банок залишився нерозчинений цукор, потрібно кілька разів струсити баночки і весь цукор у процесі розчиниться.
Після остигання прибираємо банки на зберігання. Вони добре зберігаються і в холоді, і при кімнатній температурі в шафі або коморі!
Взимку на основі цієї заготівлі я роблю компоти, додаю у випічку та десерти. Сироп також можна використовувати при подачі млинців, сирників та морозива – дуже смачно! Проста і дуже зручна заготовочка, така осінню та взимку завжди буде доречною