Беру 2 кабачки + склянку рису. Готую котлети замість набридлих оладок та просто смажених кабачків

Хіт цього літа! Готуємо кабачки за новим рецептом. Дуже смачно, просто, ситно. Ваша родина оцінить! Такі котлетки урізноманітнюють меню, до них необов’язково робити гарнір. Їмо як самостійну страву, можна з овочевим салатом.

Як завжди я не використовую дорогі продукти – все звичайнісіньке, що є у всіх.

Нам знадобиться:

  • Кабачки невеликі – 2 шт
  • Круглий рис – 1 склянка
  • Цибуля – 1 шт
  • Яйця – 2 шт
  • Борошно – 2-3 столові ложки
  • Сіль перець
  • Олія для обсмажування
  • Часник, зелень – можна додати додатково

Покроковий рецепт приготування:

Спочатку нам потрібно добре промити рис та зварити його до готовності. Воду солити необов’язково, сіль ми додамо пізніше.

Раджу вибрати круглий рис, він клейкіший і за рахунок цього котлетки будуть краще тримати форму. Як тільки рис звариться – даємо йому трохи охолонути і продовжуємо готувати.

Кабачки натираємо на тертці (на великій чи дрібній – неважливо). Якщо вони молоді, то шкірку можна не зчищати. Залишаємо на 10 хвилин і віджимаємо зайвий сік.

Цибулю дрібно ріжемо.

Тепер з’єднуємо варений рис, терті кабачки, цибулю, яйця. Додаємо борошно, а також сіль, перець за смаком.

Додатково можна додати часник і зелень, гострий перець, але це вже на вашу думку.

Смажимо. Ложкою викладаємо кабачково-рисову суміш на розігріту сковороду та смажимо з двох боків до готовності на несильному вогні (приблизно по 5 хвилин з кожного боку).

Готово! Треба відразу ж їсти, поки гарячі, бажано з якимось соусом. Дуже смачно!

Приємного апетиту, мої дорогі!

Leave a Comment