Хіт цього літа! Готуємо кабачки за новим рецептом. Дуже смачно, просто, ситно. Ваша родина оцінить! Такі котлетки урізноманітнюють меню, до них необов’язково робити гарнір. Їмо як самостійну страву, можна з овочевим салатом.
Як завжди я не використовую дорогі продукти – все звичайнісіньке, що є у всіх.
Нам знадобиться:
- Кабачки невеликі – 2 шт
- Круглий рис – 1 склянка
- Цибуля – 1 шт
- Яйця – 2 шт
- Борошно – 2-3 столові ложки
- Сіль перець
- Олія для обсмажування
- Часник, зелень – можна додати додатково
Покроковий рецепт приготування:
Спочатку нам потрібно добре промити рис та зварити його до готовності. Воду солити необов’язково, сіль ми додамо пізніше.
Раджу вибрати круглий рис, він клейкіший і за рахунок цього котлетки будуть краще тримати форму. Як тільки рис звариться – даємо йому трохи охолонути і продовжуємо готувати.
Кабачки натираємо на тертці (на великій чи дрібній – неважливо). Якщо вони молоді, то шкірку можна не зчищати. Залишаємо на 10 хвилин і віджимаємо зайвий сік.
Цибулю дрібно ріжемо.
Тепер з’єднуємо варений рис, терті кабачки, цибулю, яйця. Додаємо борошно, а також сіль, перець за смаком.
Додатково можна додати часник і зелень, гострий перець, але це вже на вашу думку.
Смажимо. Ложкою викладаємо кабачково-рисову суміш на розігріту сковороду та смажимо з двох боків до готовності на несильному вогні (приблизно по 5 хвилин з кожного боку).

Готово! Треба відразу ж їсти, поки гарячі, бажано з якимось соусом. Дуже смачно!
Приємного апетиту, мої дорогі!