На прилавках зараз багато сезонних фруктів та ягід, а отже, потрібно користуватися моментом. Я дуже люблю випічку з фруктами, різні десерти і звичайно просто у сирому вигляді. А з сирими фруктами я люблю готувати різні десерти без випічки, сьогодні, наприклад, у мене з кефіру.
Нам знадобиться:
- Кефір – 1 склянка (250 мл.)
- Сметана – 100 г
- Желатин – 15 г
- Кип’яток – 50 мл.
- Цукор – 2 ст.л
- Фрукти (ягоди)
Покроковий рецепт приготування:
15 г желатину заливаю 50 мл кип’ятку, перемішуємо і залишаємо на 10 хвилин.

1 склянку кефіру змішуємо з 2 ст.л цукру і збиваємо віночком.

Додаємо до кефіру 100 г сметани і ще раз збиваємо віночком.

Желатин в даному випадку не розтоплюємо, це зробив кип’яток, просто через 10 хвилин вливаємо в суміш кефіру і добре перемішуємо.

Нарізаємо дрібно фрукти або беремо ягоди. Я використовую стиглий персик без шкірки. Можна використовувати суміш. На дно форми або креманок поміщаємо небагато фруктів.

Заливаємо фрукти половиною маси кефіру. Зверху ще трохи фруктів.

Заливаємо сумішшю, що залишилася, а зверху ще фрукти. Ставимо кефірний десерт у холодильник на 2 години в холодильник до застигання.

Легкий, простий, ніжний десерт із кефіру з фруктами. Додаємо різні фрукти та ягоди для кращого смаку та кольору. Смачного!