Найсмачніше у світі печиво «Кривоніжки»


Мені мама у дитинстві таке завжди готувала! Найкраще печиво у світі!

Інгредієнти:

1 ст. цукру
3 яйця
0,5 ч. л. соди оцет або лимонний сік для гасіння
250 гр. олії або маргарину
2,5-3 ст. борошна
Приготування:

Масло або маргарин розрізати на кілька частин і дати постояти, щоб добре розм’якшився. У великій мисці починати (краще міксером) збивати яйця із цукром, додати погашену соду. Ще раз збити, потім покласти масло (або маргарин) і якомога дрібніше його порубати, потім знову збивати, поки все не стане однорідним! Можна потихеньку додавати муку!
Додаємо до тих пір, поки тісто зручно збивати міксером, потім додаємо потроху борошно, що залишилося, але заважати продовжуємо ложкою! руками!
Тісто НЕ має бути еластичним! Воно залишиться м’яким, але не має липнути до рук. Якщо все ще липне, додайте ще трохи борошна (з відкладеного) і вимішайте, після пари повторів воно стане, як на фото! Готове тісто треба накрити плівкою та прибрати в холодильник. Тим часом вмикаємо духовку, розігріваємо до 200 градусів. Прикручуємо м’ясорубку! Деко посипаємо борошном або вистилаємо папером і дістаємо тісто з холодильника і відрізаємо приблизно чверть, решту ставимо назад у холодильник.
Тесту надаємо форму «ковбаски» та починаємо пропускати через м’ясорубку. Коли тісто починає виходити, чекаємо поки воно опуститься сантиметрів на 5-7 і тоді рукою його піднімаємо знизу і зрізаємо ножем. Таким чином виходить правильна форма!-пухнаста квітка і основа. Кладемо його на лист. Щоб слід. «Квітка» теж вийшла красивою, треба зчистити залишки тіста з «решітки» м’ясорубки!
Коли тісто в м’ясорубці закінчується, додаємо ще з холодильника та продовжуємо! Намагайтеся робити все швидше, щоб тісто не почало танути на столі і втрачати форму! Коли лист наповнений, ставимо в духовку і стежимо за готовністю! Середній час приготування – 35-40 хвилин. Охолоджене печиво можна посипати цукровою пудрою!
Смачного!

Джерело

Leave a Comment