Пісочне печиво, як у дитинстві!
Готую майже щотижня!
Інгредієнти:
борошно — 4 склянки
масло або маргарин — 1 пачка
цукор — 200 г
майонез — 200 г
яйця — 2 штуки
сіль — 1 тріска
Приготування:
Натираємо масло або маргарин на тертці та перетираємо руками з додаванням 3 склянок борошна.
Потім додаємо цукор, яйця, майонез та сіль. Замішуємо м’яке та еластичне тісто, підсипаючи борошно.
Накриваємо і прибираємо в холодильник.
Прокручуємо тісто на ручній м’ясорубці, викладаючи на лист, застелений пергаментом.
Випікаємо при 180С протягом 20 хвилин.
Приємного чаювання!