Таке поєднання інгредієнтів як — чорнослив, сметана та горіхи… не залишить нікого байдужим!
інгредієнти
Для тесту :
✓ 200 г борошна
✓ 100 г олії
✓ 6 ст. л. води
Для начинки:
✓ 350 г сметани
✓ 250 г чорносливу
✓ 100 гр. волоських горіхів
✓ 200 мл. міцного чаю
✓ 70 г цукру
✓ пакетик ванільного цукру (8 г.)
✓ 40 г борошна
Рецепт приготування
Чорнослив замочуємо у чаї на 4 години. Потім зливаємо чай і начиняємо чорнослив волоськими горіхами.
Для тіста рубаємо олію і перетираємо руками з борошном у крихту. Робити це потрібно дуже швидко, щоб олія не встигла розтанути.
Додаємо воду і збираємо тісто в грудку. Відразу розгортаємо та викладаємо у вистелену папером роз’ємну форму (23 см).
Формуємо бортики і обрізаємо рівно краї. Висота бортів має бути 3 см. Накриваємо плівкою і прибираємо в холодильник на 30 хвилин.
Виймаємо форму з холодильника, розколюємо тісто вилкою, накриваємо папером для випічки та насипаємо квасолю або горох. Випікаємо 15-20 хвилин|мінути| при 180 С.
Забираємо квасолю та папір, розкладаємо на нашу заготовку з тіста чорнослив в один шар, не дуже щільно.
Для начинки сметану змішуємо з цукром, ванільним цукром та борошном, перемішуємо до гладкості. Виливаємо сметанну суміш на чорнослив. Поступово розподіляємо.
Випікаємо при 180 градусах, поки начинка не загусне. Даємо добре охолонути.
Смачного!