Це просте, горіхово-карамельне блаженство! Готуватися дуже легко та просто!
інгредієнти
Тісто:
✓ Яйця – 2 шт.
✓ Цукор — 1 ст.ложка
✓ Маргарин або вершкове масло – 150 гр.
✓ Борошно — 2 склянки
Начинка:
✓ Згущене молоко — 1 банка
✓ Арахіс або інші горіхи – 250 гр.
Рецепт приготування
Розтираємо розм’якшений маргарин з цукром та яйцями, додаємо борошно і замішуємо м’яке тісто.
Розподіляємо тісто формою пальчиками, робимо високі бортики, сантиметра 2-3.
На тісто висипаємо рівним шаром горішки і заливаємо все згущеним молоком.
Ставимо в розігріту духовку на 180 градусів, поки тісто не зарум’яниться.
А згущене молоко не почне набувати бежевого відтінку.
На випічку йде близько 25 хвилин.
Як слід даємо охолонути і нарізаємо.
Смачного!