Поділюсь з Вами рецептом торта без випічки «Снікерс».
Торт із насиченим, карамельно-шоколадним смаком. Дуже ніжний, солодкий та смачний.
Ніхто не здогадується, що наш торт виготовлений без випічки.
інгредієнти
— Печиво шоколадне — 500 г
— Яєчні жовтки — 4 шт.
— Молоко — 600 мл
— Цукор — 100 г
— Борошно пшеничне — 50 г
— Олія вершкове — 50 г
— Ванільний цукор — 10 г
— Варене згущене молоко — 1 банка
— Арахіс смажений — 200 г
Глазур
— Олія вершкове — 70 г
— Какао-порошок — 2 ст. ложки
— Цукор — 4 ст. ложки
— Молоко — 30 мл
Рецепт приготування
У глибоку ємність додаємо жовтки яєць, всипаємо цукор та ванільний цукор.
Віночком все перемішуємо до однорідного стану.
Всипаємо муку|борошно| і знову перемішуємо.
Гаряче молоко (майже окропу) вливаємо невеликими порціями, постійно перемішуючи масу.
Переливаємо масу в сотейники та перемішуючи, варимо на вогні, до загусання.
Коли крем загуснув, додаємо вершкове масло|мастило|, перемішуємо.
Як тільки масло розчинилося, відключаємо плиту і залишаємо крем остигати.
Потім, у форму (форма може бути будь-яка, у мене квадратна 30см Х 30см) викладаємо невелику кількість крему.
Змащуємо цим кремом дно форми та викладаємо шар печива.
На печиво за допомогою кондитерського мішка (або звичайного пакета з відрізаним куточком) викладаємо тонкий шар вареного згущеного молока.
Зверху викладаємо шар заварного крему, розподіляємо по всій поверхні.
Далі, знову шар печива, шар вареного згущеного молока і шар заварного крему.
Наступний шар, шар печива та останній шар – заварний крем.
Готуємо глазур. У сотейнику змішуємо цукор, какао-порошок, вершкове масло та молоко.
Ставимо сотейник на слабкий вогонь і варимо, перемішуючи, до розчинення цукру.
Остуджуємо глазур і заливаємо ним верх торта.
Торт прикрашаємо смаженим арахісом. Із залишків вареного згущеного молока справам сіточку на торті.
Залишаємо торт кілька годин для просочення.
Смачного!