Торт «Сметанник» нашвидкуруч

Сьогодні я приготую найлегший рецепт сметанника на сковороді.

Торт виходить дуже смачний, ніжний, з невеликою кислинкою, так що спробуйте, приготуйте, Вам він обов’язково має сподобатися і готуватися дуже легко.

інгредієнти

✓ 550 г — муки

✓ 300 г — Вершки (25%)

✓ 300 гр — Цукор

✓ 1,5 ч.л — Розпушувач

✓ 1 ст.л — Kаκаο

крем:

✓ 600 г — Вершки

✓ 180 гр — Цукор

Прикраса:

✓ 2 шт — Крошка з коржів

Приготування Сметанника на сковороді

У мисці з’єднуємо сметану і цукор, добре перемішуємо.

Отриману масу ми розділяємо на 2 частини, так як торт у мене буде двоколірний.

В одну з частин просіюємо як і добре перемішуємо.

До муки додаємо півтори чайні ложки розпушувача, добре перемішуємо і додаємо потроху в кожну частину тіста і замішуємо м’яке, еластичне тісто.

Дошку присипаємо злегка муки і викладаємо одну частину тіста, робимо з неї ковбаску і розділяємо на 6 рівних шматочків,

Точно так само ми проробляємо з другою частиною тіста.

І кожен шматочок скочуємо в кульку і того у мене вийшло 12 рівних частин.

Стіл присипаємо злегка мукою і викладаємо 1 шматочок, розкочуємо в тоненький пласт і я використовую дно знімної форми, діаметром 22 см.

Обрізаємо і обрізки прибираємо, обрізки нам ще пригодяться з них ми так само зробимо коржі.

Беремо отриманий корж, викладаємо на суху розігріту сковороду і смажимо з кожної сторони, по 2-3 хвилини, до легкої рум’яності.

І так проробити з усіма коржами.

І того у мене вийшло 14 коржів.

Приготуємо крем! У миску викладаємо сметану, додаємо цукор і добре збиваємо міксером протягом 5 хвилин.

Збираємо торт! Тарілку злегка промиваємо кремом, викладаємо перший корж, добре промазуємо кремом і так ми проробимо з усіма коржами, чергуючи темний корж і світлий.

Залишаємо обов’язково 2 коржі на крихту.

Добре промазуємо вгору торта та боки.

З коржів, що залишилися, робимо крихту, змішуємо і прикрашаємо боки і вгору торта.

Якщо у Вас є бажання та час, можна зробити зверху торта, малюнок.

Відправляємо торт в холодильник, щоб він добре просочився, після чого нарізаємо і подаємо до столу.

Торт виходить дуже смачний, ніжний, з невеликою кислинкою, так що спробуйте, приготуйте, Вам обов’язково сподобається і готуватися дуже легко.

Смачного!

Джерело

Leave a Comment