Сьогодні я приготую найлегший рецепт сметанника на сковороді.
Торт виходить дуже смачний, ніжний, з невеликою кислинкою, так що спробуйте, приготуйте, Вам він обов’язково має сподобатися і готуватися дуже легко.
інгредієнти
✓ 550 г — муки
✓ 300 г — Вершки (25%)
✓ 300 гр — Цукор
✓ 1,5 ч.л — Розпушувач
✓ 1 ст.л — Kаκаο
крем:
✓ 600 г — Вершки
✓ 180 гр — Цукор
Прикраса:
✓ 2 шт — Крошка з коржів
Приготування Сметанника на сковороді
У мисці з’єднуємо сметану і цукор, добре перемішуємо.
Отриману масу ми розділяємо на 2 частини, так як торт у мене буде двоколірний.
В одну з частин просіюємо як і добре перемішуємо.
До муки додаємо півтори чайні ложки розпушувача, добре перемішуємо і додаємо потроху в кожну частину тіста і замішуємо м’яке, еластичне тісто.
Дошку присипаємо злегка муки і викладаємо одну частину тіста, робимо з неї ковбаску і розділяємо на 6 рівних шматочків,
Точно так само ми проробляємо з другою частиною тіста.
І кожен шматочок скочуємо в кульку і того у мене вийшло 12 рівних частин.
Стіл присипаємо злегка мукою і викладаємо 1 шматочок, розкочуємо в тоненький пласт і я використовую дно знімної форми, діаметром 22 см.
Обрізаємо і обрізки прибираємо, обрізки нам ще пригодяться з них ми так само зробимо коржі.
Беремо отриманий корж, викладаємо на суху розігріту сковороду і смажимо з кожної сторони, по 2-3 хвилини, до легкої рум’яності.
І так проробити з усіма коржами.
І того у мене вийшло 14 коржів.
Приготуємо крем! У миску викладаємо сметану, додаємо цукор і добре збиваємо міксером протягом 5 хвилин.
Збираємо торт! Тарілку злегка промиваємо кремом, викладаємо перший корж, добре промазуємо кремом і так ми проробимо з усіма коржами, чергуючи темний корж і світлий.
Залишаємо обов’язково 2 коржі на крихту.
Добре промазуємо вгору торта та боки.
З коржів, що залишилися, робимо крихту, змішуємо і прикрашаємо боки і вгору торта.
Якщо у Вас є бажання та час, можна зробити зверху торта, малюнок.
Відправляємо торт в холодильник, щоб він добре просочився, після чого нарізаємо і подаємо до столу.
Торт виходить дуже смачний, ніжний, з невеликою кислинкою, так що спробуйте, приготуйте, Вам обов’язково сподобається і готуватися дуже легко.
Смачного!
Джерело