Цей бісквіт виходить дуже смачним, м’яким та пишним. Він не сухий і не ламається при згортанні. Його без проблем можна згорнути як у теплому вигляді, так і в холодному.
Продукти:
Використовуємо склянку — 250 мл
Робимо бісквіт:
- молоко — 1/4 склянки
- цукор — 2/3 склянки
- вершкове масло — 2 ст. ложки
- мука- 100 гр
- крохмаль — 40 гр
- розпушувач — 1ч. ложка (або стільки ж соди)
- сіль — 1/4 ч. ложки
- яйце куряче — 3 шт.
Начинка будь-яка -можна будь-який джем або варене згущене молоко або шоколадний крем.і тд.
Спосіб приготування вдалого бісквіту:
1. Розігріваємо в каструльці молоко з вершковим маслом і доводимо майже до кипіння.
2.Збиваємо міксером яйця та цукор приблизно 10 хв. до збільшення маси втричі (вона повинна мати консистенцію густого крему). Окремо просіюємо крохмаль і муку|борошно| з розпушувачем і сіллю|соль| і всипаємо цю суміш у збиті яйця. Все добре перемішуємо.
3. Беремо кілька ложок тесту, що вийшов, і перекладаємо їх в молоко з маслом. Перемішуємо і додаємо назад. в основну масу. Все добре перемішуємо.

4.Застилаємо лист пергаментом і викладаємо в нього тісто. Деко беремо розміром приблизно 25 х 37.

5. Розігріємо духовку до 190 градусів і відправляємо в нього деко з тестом, на 10 — 15 хвилин. (час випічки може змінюватися в залежності від вашої духовки).

6. Далі знімаємо папір і промазуємо бісквіт з верху будь-яким джемом (у нас — полуничний). Поверх джему наносимо збиті вершки, які готуються так: 200 мл вершків і півсклянки цукрової пудри збиваємо до густоти.

Потім навіть згортаємо і можна відразу різати на шматочки. Навіть ніяка просочення не потрібна — м’яко і смачно.
Смачного!
Джерело